70% OFF
BALLY
CALF NABUK (48110 CHINA 19)
| Барааны дугаар | RU453BM05899 |
| Брэндийн барааны дугаар | 8229 BASILEA CUORE JEANS |
| Брэндийн нэр | RUCO LINE (Луко Лайн) |
| Өнгө | JEANS |
| Өсгийн өндөр | 4.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 3.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Шнуртай |
| Жин (нэг гутал) | 527.0g |
| Улирал | 2023 оны намар/өвөл |