71% OFF
Reebok
Club C BULC / CLUB C BULC (Footwear White)
| Барааны дугаар | AD381BW092759 |
| Брэндийн барааны дугаар | 316216240316 Ягаан |
| Брэндийн нэр | adidas |
| Өнгө | Clear Pink / Arctic Night / Gum (Ягаан) |
| Өсгийн өндөр | 3.0 cm |
| Платформын өндөр (см) | 2.0 cm |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Уяатай |
| Жин (нэг гутал) | 308.0 g |
| Улирал | 2026 оны хавар-зун |