90% OFF
arche
ENEXIS (NBK) (LOTUS)
| Барааны дугаар | AR1606BW01660 |
| Брэндийн барааны дугаар | EGALIA NBK/FAST_FEU/NR/IND |
| Брэндийн нэр | arche |
| Өнгө | FEU/NOIR/INDY (NBK/FAST_FEU/NR/IND) |
| Өсгийн өндөр | 6.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 11.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 18.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (энгийн) |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Өсгийн хэлбэр | Шовх өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Дотор материал | Жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | Жинхэнэ арьс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 284.0 г |
| Улирал | 2021 оны хавар-зун |