71% OFF
Reebok
Club C BULC / CLUB C BULC (Footwear White)
| Барааны дугаар | PA880BU001303 |
| Брэндийн барааны дугаар | 79101 83 |
| Брэндийн нэр | PALLADIUM |
| Өнгө | SLATE GRAY (83) |
| Өсгийн өндөр | 2.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 13.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 22.0 см |
| Гадна материал | Бусад синтетик эслэг |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Хятад |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Өргөн ултай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хамартай |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 426.0 г |
| Улирал | 2025 оны хавар-зун |